Pielęgniarstwo

Wszystkie zmiany terminów realizacji zajęć  w trakcie trwania semestru mogą być podjęte po uzgodnieniu z sekretariatem Zakładu Nauczania Anestezjologii i Intensywnej Terapii

PIELĘGNIARSTWO

2 ROK - Anestezjologia i pielęgniarstwo w zagrożeniu życia

UWAGA!!! Na pierwsze (poniedziałkowe) zajęcia dla każdej grupy zapraszamy o godz. 8.30 do Zakładu Nauczania Anestezjologii i Intensywnej Terapii ul. Oczki 4, pawilon nr 14, piętro II ( budynek znajduje się zaraz przy szlabanie od ul. Oczki)

Ogólne informacje dla studentów odbywających zajęcia praktyczne

1. Studenci uczestniczą w zajęciach wyłączenie ze swoją grupą - ewentualne zmiany grupy dopuszczalne są w wyjątkowych uzasadnionych sytuacjach i wymagają indywidualnej zgody (proszę kontaktować się z sekretariatem Zakładu). Zalecane jest wymiana 1:1 z innym studentem z innej grupy odbywającym zajęcia w tym samym Szpitalu.

2. Nieobecność w sytuacjach wyjątkowych i poświadczonych dokumentem nie wymaga odpracowania, do nich zalicza się: ślub studenta, śmierć najbliższego członka rodziny studenta, wezwanie do Sądu, honorowe oddawanie krwi w danym dniu, wezwanie do Wojskowej Komisji Uzupełnień. Każda inna nieobecność wymaga odpracowania.

3. Każde odpracowanie nieobecności na zajęciach wymaga wcześniejszego poinformowania osoby prowadzącej i jej zgody.

4. Na zajęcia praktyczne student przychodzi z obuwiem na zmianę i odzieżą ochronną medyczną. Obuwie musi posiadać nie brudzącą podłogi podeszwę, odzież ochronna medyczna musi być czysta, uprasowana, funkcjonalna i bezpieczna z krótkim rękawem.

5. Na zajęciach praktycznych student nie może posiadać żadnej biżuterii na rękach ani na dłoniach, ponadto nie może posiadać lakierowanych paznokci, a włosy muszą być upięte.

6. Na zajęciach praktycznych obowiązuje zakaz używania telefonów komórkowych, robienia zdjęć i nagrywania zarówno dźwięku jak i obrazu.

7.  Prosimy o zachowania ciszy w Oddziale Intensywnej Terapii oraz Blokach Operacyjnych podczas przemieszczania się, na zajęciach praktycznych oraz w ich trakcie.

8. Student zobowiązuje się w trakcie zajęć do przestrzegania Regulaminu Szpitala oraz bezwzględnego zachowania tajemnicy informacji medycznej.

W piątek CSM Centrum Symulacji Medycznych ul.Pawińskiego 3a