Pielęgniarstwo

Wszystkie zmiany terminów realizacji zajęć  w trakcie trwania semestru mogą być podjęte po uzgodnieniu z sekretariatem Zakładu Nauczania Anestezjologii i Intensywnej Terapii

PIELĘGNIARSTWO II st. I rok

Opieka i edukacja terapeutyczna w tlenoterapii ciągłej i wentylacji mechanicznej

UWAGA!!! Na pierwsze zajęcia dla każdej grupy zapraszamy o godz. 8.30 do Zakładu Nauczania Anestezjologii i Intensywnej Terapii ul. Oczki 4, pawilon nr 14, piętro II ( budynek znajduje się zaraz przy szlabanie od ul. Oczki)

Ogólne informacje dla studentów odbywających zajęcia

1. Studenci uczestniczą w zajęciach wyłączenie ze swoją grupą - ewentualne zmiany grupy dopuszczalne są w wyjątkowych uzasadnionych sytuacjach i wymagają indywidualnej zgody (proszę kontaktować się z sekretariatem Zakładu). Zalecane jest wymiana 1:1 z innym studentem z innej grupy.

2. Nieobecność w sytuacjach wyjątkowych i poświadczonych dokumentem nie wymaga odpracowania, do nich zalicza się: ślub studenta, śmierć najbliższego członka rodziny studenta, wezwanie do Sądu, honorowe oddawanie krwi w danym dniu, wezwanie do Wojskowej Komisji Uzupełnień. Każda inna nieobecność wymaga odpracowania.

3. Każde odpracowanie nieobecności na zajęciach wymaga wcześniejszego poinformowania sekretariatu Zakładu oraz zgody.

4. Na zajęcia praktyczne student przychodzi z obuwiem na zmianę i odzieżą ochronną medyczną.

5. Na zajęciach praktycznych obowiązuje zakaz używania telefonów komórkowych, robienia zdjęć i nagrywania zarówno dźwięku jak i obrazu.

6.  Prosimy o zachowania ciszy w Oddziale Intensywnej Terapii oraz Blokach Operacyjnych podczas przemieszczania się, na zajęciach praktycznych oraz w ich trakcie.

7. Student zobowiązuje się w trakcie zajęć do przestrzegania Regulaminu Szpitala oraz bezwzględnego zachowania tajemnicy informacji medycznej.